Minust

Olen paari- ja pereterapeut ning lisaks viin läbi erinevaid suhtlemisoskuseid arendavaid koolitusi.

Olen lõpetanud TTÜ majandusteaduskonna ja Tartu Ülikooli psühholoogia erialal, töötanud üle 10 aasta keskastmejuhina turundus- ja arvamusuuringute firmades, saades kogemusi mitmete meeskondade koostoimest ja juhtimisest.

Peale suhtlemistreeneri väljaõppekursuse läbimist 2002. aastal, olen viinud läbi suhtlemisoskusi arendavaid koolitusi nii era- kui avalikus sektoris erinevate erialadega inimestele ja teinud koostööd mitmete koolitusfirmadega.

Läbinuna Gordoni Perekooli ja Õpetajate Kooli koolitajate, PREP-paarisuhte, WMR-paarisuhte koolitajate väljaõppe kursused koolitan lastevanemaid, õpetajaid ja teisi, kes soovivad oma suhtlemisoskusi arendada ja end olulistes suhetes hästi tunda.

Psühholoogina olen tegutsenud alates 2004. aastast. Peale mitmeaastase perekonnapsühhoteraapia väljaõppekursuse läbimist töötan paari- ja pereterapeudina. Lisaks on erialaselt mind rikastanud mitmesugused lühemad kursused, nt tunnetekeskne paariteraapia, kunstiteraapia meetodid, psühhika- ja käitumishäired jt.

Osalenud 2017. a. alguses IMAGO-teraapia koolitusel, kogesin Imago-dialoogi sügavat ja liigutavat mõju. Kasutan neid meetodeid oma töös paaridega, et luua suhesse emotsionaalset lähedust ja turvalisust.

Alates 2010. aastast tegutsen peamiselt iseendale tööandjana. Aastaid varem asutasin psühholoogiaalaseid koolitusi ja konsultatsioone pakkuva firma Muutuja OÜ.

Minu praegused olulisemad koostööpartnerid on: Perekeskus Sina ja Mina, Tallinna Vaimse Tervise Keskus, Meeskonnakoolitus ja Arendus OÜ, Papaver MTÜ, Harku Vallavalitus ning SA Väärtustades Elu.

Kuulun Eesti Suhtlemistreenerite Ühingusse ja Eesti Pereterapeudite Ühingusse.

Advertisements